Diyarbakır(Kayapınar)

İş Yerinde

İş Yerinde

1 gün önce güncellendi

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Serbest / Freelancer

Departman

Satış

Satış

Başvuru Sayısı

794 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Serbest / Freelancer

Başvuru Sayısı

794 başvuru

Departman

Satış

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Kaya Emlak Yatırım ve Danışmanlık Şirketinin en yüksek standartlara sahip ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olmak ister misiniz?

 •  GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

TECRÜBENİZ OLMASA BİLE, DİYARBAKIR'DA BULUNAN OFİSİMİZDE ÖZEL EMLAK EĞİTİMLERİNİ ALARAK  GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLARAK ÇALIŞABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ? 

       

       Kaya Emlak KİMDİR ?

17.04.2017 Tarihinden itibaren Diyarbakır’da ve Güneydoğu Bölgesinde etkin bir şekilde Gayrimenkul piyasasında faaliyet gösteren sistematik çalışan müşteri memnuniyetini baz alan kurumsal bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerleyen uzman Gayrimenkul Danışmanı kadrosuyla çalışan ofistir

KİMLER BAŞVURMALI?

SABİT MAAŞ OLMADAN KAYA EMLAK’ ın başarısı test edilmiş sistem desteği ile YÜKSEK GELİR hedefleyen ve gelir paylaşım modeli ile çalışacak, kendi performansıyla orantılı bir gelir hedefleyenler ve BEN YAPARIM diyenler,


 •        Sadece DİYARBAKIR' da ikamet eden adaylar,
 •        Gayrimenkul, satış ve pazarlama sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kurumsal düzeyde kariyer yapmak, sürekli olmak, uzmanlaşmak isteyenler,
 •         Eğitime açık ve dış görünüşüne önem verenler,
 •         Hayalleri, hedefleri olan ve bu hedeflere ulaşacak , yüksek motivasyona sahip, emeklerinin karşılığını üst sınırı olmaksızın kazanmak isteyenler,
 •        Kendi iş yerini kira, personel, genel giderler gibi maliyetler ile büyük riskler alarak açmak yerine hazır kurulu ve kar eden bir markanın ve ofisin kullanıcısı olup risk almak istemeyenler.

 SIK SORULAN SORULAR

1) GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI MAAŞLI BİR İŞ MİDİR?

Gayrimenkul danışmanlığı MAAŞLI BİR İŞ DEĞİL, yüksek oranlı gelir paylaşımı sistemi üzerine kurulu bir meslektir. Bireysel bir emlak ofisi açmanın yüksek maliyeti, kurumsal olmama ve diğer zorlukları yaşamadan KAYA EMLAK kurumsal çatısı altında, düşük maliyetle müşterilerinize modern bir ofiste, profesyonel hizmet verebilme imkanına sahip olursunuz. Dolayısı ile maaş geliriniz olmaz, performansınızla doğru orantılı her işleminizden KAYA EMLAK paylaşım oranları üzerinden, yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Bununla birlikte ev fiyatları arttıkça sizin de kazancınız artacağı için sabit maaşlı işlerde olduğu gibi kazandığınız para enflasyona asla yenilmez.

2) YAPILAN SATIŞ VEYA KİRALAMA İŞLEMLERİNDE GAYRİMENKUL DANIŞMANI NASIL VE NE KAZANIR?

Gayrimenkul Danışmanlarımız bir mülkün satış veya kiralamasını yaptıkları takdirde satış veya kiralama üzerinden komisyon alırlar.

Sayısal örnek vermek gerekirse  3.500.000 TL' lik bir gayrimenkul satıldığı zaman satışı gerçekleştiren Gayrimenkul Danışmanı seçmiş olduğu KAYA EMLAK paylaşım oranına göre 35.000 TL  NET PARA KAZANIR. Bununla birlikte örneğin 15.000 TL değerinde bir kiralama işlemi yaptığı zaman 7.500 TL NET para kazanır. Kazancınız tamamen sizin performansınızla doğru orantılıdır. 

KAYA EMLAK bünyesinde başarılı olan, yüksek kazançlı gayrimenkul danışmanları da vardır, performansı yetersiz olan düşük kazançlar eden gayrimenkul danışmanları da vardır. Kazancınız tamamıyla sizin becerilerinize kalır.

3) GAYRİMENKUL DANIŞMANI NE İŞ YAPAR ?

 • Aktif şekilde çalışarak, satılık ve kiralık portföyler edinirler. Portföylerine kattıkları mülkler pazarlanır ve işlem sonuna kadar tüm süreç yönetilir.
 • Gayrimenkul Danışmanlığı temelde saha çalışmasıyla yapılan bir iştir. Diğer iletişim teknikleri sadece saha çalışmasını destekler ve tek başlarına yeterli değildir.

4) GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMAK İÇİN TECRÜBE GEREKLİ MİDİR?

 • TECRÜBE GEREKLİ DEĞİLDİR;
 • İkna kabiliyeti yüksek, kendine güvenen, gelişime ve öğrenmeye açık diksiyonu düzgün herkesin yapabileceği bir iş modelidir.

5) GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI İÇİN ARAÇ GEREKLİ MİDİR?

 • Diyarbakır içi ulaşım şartlarının kolaylığından dolayı  araç gerekli değildir. 15 kişilik Gayrimenkul Danışmanı kadromuzda aracı olan da olmayan da vardır. Tamamen kişisel tercihtir. Ayrıca aracı olmayanlar için araç desteğimiz vardır.

6) GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMAK İÇİN BİLGİSAYAR BİLGİSİ GEREKLİ MİDİR?

 • Temel düzeyde bilgisayar bilgisi gereklidir.

 HEMEN BAŞVURUN, DİYARBAKIR'IN EN ÇOK KAZANAN OFİSİ KAYA EMLAK'A KATILIN, BİRLİKTE ÇALIŞALIM, BİRLİKTE KAZANALIM….

Aday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
Ön Lisans(Mezun)
B sınıfı

Gayrimenkul Danışmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Gayrimenkul Danışmanı Gayrimenkul Danışmanı Maaşları Gayrimenkul Danışmanı Nasıl Olunur? Gayrimenkul Danışmanı Nedir? Gayrimenkul Danışmanı İş İlanları