warning
İlan yayından kaldırılmıştır

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Reyap Sağlık Hiz.Ltd. Şti.-İSTANBUL ÖZEL REYAP HAS

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Reyap Sağlık Hiz.Ltd. Şti.-İSTANBUL ÖZEL REYAP HAS

Tekirdağ(Çorlu)

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Departman

Diğer

Diğer

Başvuru Sayısı

0-50 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Başvuru Sayısı

0-50 başvuru

Departman

Diğer

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Deneyimli ve alanında uzman kadromuz ile hasta memnuniyeti odaklı ve sağlık sektöründe fark yaratan hizmet anlayışı ile Reyap Hastanesi Çorlu, 2011 yılından bu yana Trakya bölgesindeki hastalara kesintisiz hizmet vermektedir.

12.000 m2’lik kapalı alana sahip olan Çorlu hastanemiz, maksimum hasta ve hasta yakını konforu gözetilerek tasarlanmış 102 klinik yatağı, 55 yoğun bakım ünitesi yatağı olmak üzere toplamda 157 yatakla hizmet verilmektedir. Yatarak tedavinin yanı sıra 24 saat acil servis ve ambulans hizmeti sunan Çorlu hastanemizde; 29 yataklı (küvözlü) Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, 6 yataklı Kalp Damar Cerrahisi Yoğun Bakım Ünitesi, 6 yataklı Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, 14 yataklı Genel Yoğun Bakım Ünitesi ve 6 temas izolasyon odası bulunmaktadır.

Reyap Hastanesi Çorlu, genel branşların yanı sıra özellikle Tüp Bebek ve Üreme Sağlığı Merkezi, Prematüre Retinopatisi Tanı Merkezi ve Medikal Dermatoloji Uygulamaları Merkezi gibi merkezler ile, bölgenin sayılı hastanelerinden biri olarak dikkat çekmektedir.

Multidisipliner tedavi yaklaşımı ile yaşamın her döneminde ihtiyaç duyulabilecek her türlü sağlık hizmetini profesyonel kadrosuyla sunan hastanemiz, hastalarının ihtiyaçlarını ön planda tutarak sağlık sektöründe öncü ve güvenilir bir merkez olmayı hedeflemektedir.

Reyap Çorlu Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere; "Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı" aranmaktadır.

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında ihtisas yapmış,
  • İletişim yeteneği kuvvetli,
  • Hasta memnuniyeti odaklı,
  • Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden,
  • Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli,
  • Etik değerlere bağlı olan,Aday Kriterleri

Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Mezun)

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Maaşları Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Nasıl Olunur? Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Nedir? Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı İş İlanları